Home Nabídka služeb Nabídka rekvalifikace

Rekvalifikace

Nabídka rekvalifikace ve školicím zařízení SVÁřečské školy WELDING spol. s r.o.

Školicí zařízení Svářečská škola Welding spol. s r.o. realizuje  rekvalifikační svářečské kurzy na všechny metody pro uchazeče o zaměstnání a zájemce o zaměstnání evidované na Úřadu práce ČR. Jedná se o tzv. zvolenou rekvalifikaci.

Zvolená rekvalifikace

Od 1.1.2012 podle ustanovení §109a zákona o zaměstnanosti si může uchazeč nebo zájemce o zaměstnání evidovaný na Úřadu práce zabezpečit rekvalifikaci sám a v zařízení, které si sám určí. Za tím účelem si volí:

  • druh pracovní činnosti, na kterou se chce rekvalifikovat -  svářečský kurz dle jeho volby základní nebo úřední
  • rekvalifikační zařízení, které má rekvalifikaci (svářečský kurz) provést - SVÁŘEČSKOU ŠKOLU WELDING spol. s r.o.

Zájemce o zvolenou rekvalifikaci – svářečský kurz svůj požadavek vyplní na formuláři Úřadu práce „Zájem o zvolenou rekvalifikaci“ a předloží jej na příslušném Úřadu práce (referátu zprostředkování a poradenství) k posouzení. Současně s tím dokládá zájemce formulář „Potvrzení rekvalifikačního zařízení“ o ceně rekvalifikace (svářečského kurzu) potvrzeném Svářečskou školou Welding spol. s r.o.  Žádat o zvolenou rekvalifikaci je třeba podat na úřad práce alespoň 2 až 3 týdny před termínem zahájení kurzu, aby bylo možno požadavek Úřadem práce posoudit a administrativně zpracovat. Pokud je zájemci rekvalifikace schválena, nastupuje uchazeč v daném zařízení na rekvalifikaci a Úřad práce uhradí cenu rekvalifikace po úspěšném absolvování přímo rekvalifikačnímu zařízení.

Bližší informace můžete získat  ve svářečské škole Welding spol. s r.o. osobně nebo na Úřadu práce v Uherském Hradišti. 
EU.jpg
Přihlásit seVyhledávání
Počet návštěv
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes1
mod_vvisit_counterTento týden157
mod_vvisit_counterTento měsíc1644
mod_vvisit_counterCelkem153451

Online návštěvníků: 1
Dnes je: 20.02.2018