Home Projekty

Operační program PODNIKÁNÍ A INOVACE

Operační program Podnikání a inovace

SVÁŘEČSKÁ ŠKOLA WELDING spol. s r.o. realizovala  v období r. 2009-2010 v rámci Operačního programu Podnikání a inovace – program Školicí střediska  projekt s názvem Školicí středisko SVÁŘEČSKÁ ŠKOLA WELDING spol. s r.o. reg. číslo. projektu 5.2SS01/136. Tento projekt byl spolufinancován Evropským fondem  pro regionální rozvoj a Ministerstvem průmyslu a obchodu České republiky.

Projektovým záměrem  byla výstavba  kompletně nového školicího střediska včetně vybavení moderní technologií a strojním zařízením pro zajištění zvyšování kvalifikace pracovníků ve strojírenství. Vybudování vzdělávacích kapacit  přispělo k rozšíření nabídky profesního vzdělávání v oblasti strojírenství v oboru svařování a k uspokojení poptávky strojírenských firem po svářečských profesích. Projekt  rovněž přispívá ke koncepci celoživotního vzdělávání.

 

 oppi-logo

 
EU.jpg
Přihlásit seVyhledávání
Počet návštěv
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes1
mod_vvisit_counterTento týden157
mod_vvisit_counterTento měsíc1644
mod_vvisit_counterCelkem153451

Online návštěvníků: 1
Dnes je: 20.02.2018